Шевченківські дні

Стало доброю традицією проводити у Дрогобицькій спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів № 16 у день народження та пам'яті Кобзаря Шевченківські дні у початкових класах. Цього року вони були особливими. Адже на нашій рідній українській землі йде війна - жорстока, загарбницька. У свій час Шевченко - пророк застерігав усіх українців бути пильними, берегти та любити свій рідний край.

Розпочався тиждень виставкою ,, Уклін тобі, Тарасе!'', яку підготували і організували у кабінетах учителі початкових класів разом з учнями.

Традиційно була представлена виставка ілюстрацій до творів Т. Г. Шевченка.

На урочистих тематичних лінійках ,, Незабутній Шевченко'', які відбулися 26 березня у вестибюлях школи, було оголошено учням про відкриття тижня у початковій школі та ознайомлено з планом заходів. Школярі також читали вірші поета. Кращих читців було нагороджено грамотами.

27 березня Шевченківський тиждень продовжився яскравою літературно - музичною композицією ,, У серці з Кобзарем'', яку підготували вчителька початкових класів Козак Віра Володимирівна та вчителька музики Матвієнко Галина Миколаївна. На заході звучали пісні на слова Шевченка такі, як ,, Зацвіла в долині'', ,, Плавай, плавай, лебедоньку'', ,, Якби мені черевички'', ,,Зоре моя вечірняя'', ,, Гамалія'', ,, Садок вишневий''. Діти співали асамблево, акапельно, декламували вірші. Завершилася композиція хоровим співом ,, На високій дуже кручі''.

Серйозно і відповідально поставились до проведення позакласних виховних заходів ,, Вічний, як народ '' та ,, І став для нас Шевченко заповітом'', які пройшли 29 і 30 березня, вчителі початкових класів Посоленик Оксана Тарасівна та Яворська Надія Мирославівна разом з учителями музики Матвієнко Г.М. та Хмілем Степаном Петровичем, вчителем хореографії Шахсіновою Тетяною Володимирівною й акомпаніатором Кричковським Володимиром Миколайовичем.

На цих заходах учні 3 - Д та 3 - Б класів разом з учителями та батьками натхненно декламували , артистично та пристрасно інсценізували вірші Т. Шевченка, задушевно співали. Ці виступи довели, що слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця дітей і їхніх батьків образністю, мудрістю, силою віри у щасливе майбутнє України.

Шевченківський тиждень у початкових класах пройшов на висому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно та результативно. Цього року у школі № 16 учнями і вчителями було зведено нерукотворний пам'ятник великому Кобзареві.

Дякуємо, що ви довіряєте навчання ваших дітей нам. Педагогічний колектив Дрогобицької спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 16 робить усе можливе, щоб ваші діти отримали якісну освіту, щоб під час навчання вони почувалися безпечно та комфортно, були успішними в житті, а ви були задоволені і спокійні за ваших дітей сьогодні і в майбутньому.