Шановні батьки!

Шановні батьки!

Дякуємо, що ви довіряєте навчання ваших дітей нам. Педагогічний колектив Дрогобицької спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 16 робить усе можливе, щоб ваші діти отримали якісну освіту, щоб під час навчання вони почувалися безпечно та комфортно, були успішними в житті, а ви були задоволені і спокійні за ваших дітей сьогодні і в майбутньому.

Повідомляємо, що у 2018 - 2019 навчальному році плануємо відкрити перший клас, у якому діти навчатимуться за проектом ,, Інтелект України'' .

Високоякісна освіта - запорука щасливого майбутнього України. Записуйте, будь ласка, дітей у проектний клас. Ми впевнені, що пишатимемося випускниками проектних класів ,, Інтелект України''.

Дирекція школи.

Створено за допомогою Webnode