Літній мовний табір

Канікули у «Зеленому домі»

Упродовж двох тижнів учні різного віку, розподілені на загони, не лише цікаво проводили вільний час, а й в ігровій формі вивчали англійську мову. У програмі роботи табору були: ранкова руханка, конкурси, ігри, змагання, малюнок на асфальті, тренінги, екскурсії, виготовлення плакатів, причому більшість із цього всього проводилася англійською мовою.
Допомагали вчителям іноземної волонтери - учні старших класів.
Керівник табору, завуч з іноземних мов - заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ольга Юрович розповіла, що упродовж 29 травня - 8 червня у таборі «Зелений дім» займалися понад сто учнів. Педагогам допомагав волонтер «Корпусу миру США», вчитель англійської мови Кайл Клементc, який від грудня 2016 року допомагає школярам і вчителям школи вдосконалювати знання іноземної мови.

Завершилася табірна зміна традиційним концертом-презентацією загонів в актовій залі школи. Діти підготували сценки і танці, вірші і пісні англійською мовою. Кожен загін на сцені отримав у нагороду подяку за активну участь у роботі табору.

Створено за допомогою Webnode